Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tužka na papíře, 39 x 22,5 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole JŠTIKA. Malíř a grafik. Žák J. Obrovského na AVU v Praze a studie na akademii v Římě. Jeho hlavním oborem byla erotická kresba. Autor viz T 2/564.